Vítáme Vás na webových stránkách SVČ Vítkov, p.o.. Přihlašování do kroužků na školní rok 2020/21 je stále spuštěno. Současná situace není pro nikoho z nás lehká, doufáme, že se s Vámi všemi již brzy budeme moct setkat nejen v kroužcích, ale i na našich akcích. Je pro nás důležité, abyste děti i nadále do kroužků přihlašovali a podpořili tak naši činnost hlavně v nadcházejícím po Covidovém období.

Otevření KROUŽKŮ!!!

Vážení rodičové!

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Na základě informací z MŠMT či ze sdělovacích prostředků, od 11. 5. 2020 je v souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. 4. 2020 znovu umožněna osobní účast žáků ve střediscích volného času. Tímto vám s radostí sdělujeme že i SVČ Vítkov, p. o. znovu otevírá své zájmové kroužky. Pokyny pro obnovení osobní přítomnosti v SVČ a podmínkách účasti (dále jen „pokyny“) najdete zde Ochrana_zdravi_SVČ.pdf a z nich jsou nejdůležitější tyto:

Moc se těšíme na vaše děti, abychom mohli kroužky provozovat až do konce června 2020, žádáme vás o odpovědný přístup k ochraně zdraví, dodržování pokynů MŠMT pro obnovení zájmové činnosti v SVČ.

LETNÍ TÁBORY

U letních táborů stále ještě není vše zcela dořešeno, ale my doufáme, že nejen srpnové, ale i červencové, se budou moct konat. Příprava na ně je v plném proudu, proto kdo ještě váhá, pošlete přihlášku co nejdříve, kapacity ještě nemáme zcela zaplněny a může se stát, že kapacita táborů bude omezena. Nebudeme však spekulovat, situace se mění každým dnem. Nabídku našich táborů najdete na našich webových stránkách http://www.svc-vitkov.cz/nabidka-taboru/, přihlášky  zasílejte elektronicky na jednotlivé vedoucí táborů, kteří jsou uvedeni na letáčcích, zálohy ani platby prozatím neposílejte, budete o tomto v čas informováni.

Kolektiv pedagogů SVČ Vítkov

NZDM

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež
a Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi
Přejít na NZDM

SASRD

Sociálně aktivizační služby pro rodiny
s dětmi Tunnel Vítkov
Přejít na SASRD

ODBĚR AKTUALIT

Nenechte si ujít žádný kroužek, událost a aktualitu!