příspěvková organizace
  
  
Nejnovější příspěvky
Galerie
IMG_8368 IMG_8365 IMG_8364 IMG_8363
Odkazy
Expediční kamera

Napsali o nás


Paní Medunová dobrý den,
moc bych Vám chtěla poděkovat za to, jak se dětem věnujete. Kryštof chodí do KaMeRy rád a vrací se nadšený. A věci, co v kroužku vznikají jsou super.Děcka jsou šikovné a vídím, že Vy je směřujete správným směrem.
Ještě jednou děkuji za nás rodiče a fandím 🙂
S pozdravem N.Černá

Dobrý den paní Medunová
 Moc Vám děkujeme za poskytnuté prostory ve Vašem zařízení. Natáčení dopadlo výborně a film máme téměř dotočen. Premiéru plánuji na podzim 2018 a rádi Vás pozveme.
 Přeji hezký den  Pavel Vaňásek

Vítkovská lávka 2017
Dobrý den, do Vítkova.
Za Katapult revival Znojmo, bych Vám chtěl velmi poděkovat, za laskavé přijetí,skvělou organizaci a velmi kvalitní zvuk na našem koncertním vystoupení u Vás na Vítkovské lávce.
Děkujeme za pozvání,a snad jsme Vás i návštěvníky této a akce potěšili  a nezklamali.Odjížděli jsme s pocitem, že jsme poznali báječné lidi se srdíčkem na dlani.
Za Katapult revival Znojmo
dědek Váňa

Reakce na Velikonoční prázdniny s Penny partou :
 – Pridavam se dceři se taky moc líbilo a přiště jde zase. 🙂 dekujeme za vaše akce pro děti,je to moc dobrà věc hlavně když musi rodiče pracovat. (Gabriela Řeháčková)
– Díky za fajn prázdninový den. Ondrovi se moc líbilo. (Šárka Trnková)
– Děkujeme za povedený prázdninový den. Kubík se vrátil nadšený a chce jít do SVČ na prázdniny zas. (Michaela Kaspříková)
– Musím se taky přidat a poděkovat, zbynda byl též nadšený. (Veronika Žídková)

Reakce na II. reprezentační ples SVČ Vítkov:

Dobrý den paní Medunová,

dovolte mi Vám touto cestou poděkovat za vydařený ples, jenž proběhl uplynulý víkend. Akce byla vydařená, skvěle jsem si zatančil, program bohatý, pitivo za důstojné ceny a fotograf – prostě profesionál. Celkově prostě paráda.

Miroslav Ondřej
P.S.: Příští rok se velmi rádi zúčastníme i s partnerkou.

Reakce na zveřejněnou reportáž Regionální veřejné fórum Stěbořice, listopad 2016

– Dobrý den,

Děkujeme za reportáž, jste velice šikovní,

Je to supr, jak ty děti válejí….

Petr Chroust

Dobrý den paní ředitelko,

moc děkujeme,  ještě chvíli a budou z Vašich reportérů televizní hvězdyJ.

Vyřiďte jim naši obrovskou pochvalu, která patří samozřejmě i Vám.

Hana Švarcová

Na vítkovsku, které je neodmyslitelnou součástí MAS Opavsko, nám mladé a velmi nadějné reportéry vychovává Středisko volného času Vítkov, příspěvková organizace. Klub KaMeRa jsme pod vedením paní Šárky Medunové pozvali také na společné veřejné fórum Zdravého regionu Opavsko. A právě díky těmto dětem vznikla parádní reportáž, kterou můžete zhlédnout níže 🙂
Ohodnotit práci dětí můžete zdviženým palcem
Ing Jiří Krist, předseda MAS Opavsko

PODĚKOVÁNÍ (12. 8. 2016)

Dobrý den,
děkuji za zaslání odkazu, fotečky jsou hezké. Kačka je z tábora nadšená, už plánuje, že příští rok pojede zase, pokud by se nějaký podobný konal:-):-).
Ještě jednou děkuji, přeji hezký zbytek prázdnin.

Stáňa Štěpánová

PODĚKOVÁNÍ (11. 8. 2016)

Dobrý den,

chtěla bych Vám ještě jednou za dceru Magdalénku Zahradníkovou  moc poděkovat za krásně strávený týden. Přijela velice spokojená. A na otázku jestli si našla nějaké kamarádky, a jestli má od nich adresy, aby jim mohla napsat….tak mi odpověděla že za rok se zase tam uvidí :-)

Tak že moc Vám celému kolektivu tábora děkuji,ale taky celému Vašemu středisku  ve Vítkově  za práci jakou děláte pro děti.

Přeji příjemný den Magda Palmeová

PODĚKOVÁNÍ (09. 8. 2016)

Dobrý den paní Medunová,

ráda bych vám poděkovala, týden na vaší základně byl skvělý, děti byly nadšené ze všeho, co pro ně bylo připraveno, vedoucí si to také užívali. Jídlo i ubytování bezvadné, krajinou jsme byli nadšeni.

Poděkování patří panu Jakubcovi i ostatním, kteří se o nás starali a vyhověli každému našemu přání.

Doufám, že i vám se u nás líbilo.

S pozdravem

Stáňa Jírovcová, DDM Veselí nad Lužnicí

PODĚKOVÁNÍ (13. 6. 2016)

Dobrý den paní ředitelko,

chtěl bych Vám moc poděkovat za páteční práci Vašeho zaměstnance pana Matušky. Velmi přispěl k dobrému výsledku celé akce, předejte, prosím, poděkování i jemu. Těším se na další spolupráci.

 

S pozdravem

 

Mgr. Pavel Piskovský

ředitel školy

 

Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvková organizace

Melč 192

747 84 Melč

 


 

Den bez úrazů

Dne 9. 9. 2015 jsme s dětmi absolvovali DEN BEZ ÚRAZŮ, který pro nás uspořádalo SVČ Vítkov. Naše cesta započala autobusovým přesunem na místo určení. V městském parku ve Vítkově již bylo vše připraveno k dopolednímu programu pro děti. Na samém počátku byli žáci rozděleni do menších skupinek, ve kterých plnili jednotlivé úkoly. Každá skupinka dětí zastávala určitou roli účastníků silničního provozu – cyklisti, chodci, jezdci na koloběžkách. Úkoly na stanovištích byly přizpůsobeny věku dětí a vystihovaly nejdůležitější informace týkající se nejen bezpečnosti, ale i dopravní výchovy. Po splnění zadaných úkolů byly děti, za jejich úspěšnost, obdarovány plody kouzelného stromu
– bonbóny. Poté jsme se přesunuli do SVČ, kde jsme se všichni, po namáhavém programu, posilnili svačinkami z domova. Jelikož nám zbyla chvilka volného času, využili jsme pohostinnosti místního střediska a strávili ji hraním her či kreslením. Před odchodem na autobus a cestou domů jsme s dětmi zhodnotili společně prožité dopoledne.

…ale úsměv na tvářích žáčků hovořil za vše.

Michaela Knoppová


 

lavka2015

 

PODĚKOVÁNÍ (31. 3. 2015)

Dobrý den paní ředitelko.

 Včera jsme vrátili gymnastický koberec zapůjčený na akci Noc s Andersenem a moc děkuji za možnost jej ze Sokolovny převézt J.

 Taky spolupráce s Michalem Matuškou byla úžasná a bez problémů.

 Takže ještě jednou DĚKUJI a těším se třeba na další spolupráci,

 Martina Šostá

knihovnice MK Vítkov

 

PODĚKOVÁNÍ (20. 2. 2015)

Vážená paní Medunová,
velmi Vám děkuji za zprostředkování rozhovoru. Musím uznat, že záznam je velmi pěkně sestříhaný, klobouk dolů…
Děkuji Vám i mladé paní reportérce.
S pozdravem a přáním mnoha úspěchů
Vít Mužík

REAKCE NA VÍKENDOVÝ VÝMĚNNÝ POBYT V KLOKOČOVĚ (21. 9. 2014)

Dobrý den, moc děkuji za odkaz :-), je super. Holky byly z celého pobytu nadšené, stejně tak jako z tábora. Moc Vám děkuji za vše, co pro naše děti děláte! Nesmírně si toho vážím. Včera celý den štěbetaly o všem, co se dělo, o návštěvě televize, o kamarádech z Vrbového, o aktivitách. Jsem šťastná, že i ve Vítkově mají možnost zažít (díky Vám) podobné akce.

Krásný den a spoustu energie do dalšího :-), Martina Šostá

 

PODĚKOVÁNÍ (28. 8. 2014)

Dobrý den,
ráda bych touto cestou vyjádřila své díky pedagogům, kteří se podíleli na přípravě a průběhu příměstského tábora – Malý táborník. Stejně jako v loňském roce prožily děti díky vhodně zvolenému programu a péči pedagogů nezapomenutelný týden plný zážitků. Děti rovněž potěšil prázdninový týden (14.-.18.7.2014), kdy díky příjemnému počasí mohly v doprovodu pedagogů SVČ denně navštěvovat koupaliště. Díky aktivitám, které jste pro děti během prázdnin připravili, se děti těší všechny další akce, které pro ně v budoucnu připravíte.
Ještě jednou děkuji.

S pozdavem
Hruboňová Silvie

Vítkovská lávka 2014článek zpravodaj

nocovanirommisssvč-kabatek

pololetky

svetlusky

strasparty