příspěvková organizace
  
  

Napsali o nás


Dobrý den, paní ředitelko, dobrý den, pane místostarosto,

 

chtěla jsem Vás jen informovat, že pracovníci SASRD Vítkov dnes odvedli a stále ještě odvádějí skvělou práci, akutní pomoc nezletilému dítěti, za co jim moc děkuji.

 

Mgr. Hana Klapetková                         

vedoucí

odbor sociálních věcí

Město Vítkov – Městský úřad Vítkov       

náměstí Jana Zajíce 7

749 01  Vítkov

tel.: 556 312 222

mobil: +420 724 141 123

fax: 556 312 222

e-mail: klapetkova@vitkov.info

web: www.vitkov.info

 


Děkujeme za krásně připravenou akci. Těšíme se na další spolupráci. Ať se vám daří.

S pozdravem

Mgr. Gabriela Grodová

ředitelka školy

 


Dobrý deň,

 

ešte raz by som sa Vám veľmi pekne chcela poďakovať.

 

Ďakujem veľmi pekne za vybavenie tábora i keď som sa ozvala už po termíne, do kedy bolo treba deti prihlásiť, ďakujem za vybavenie cestovného poistenia pre moju dcéru.

Vám a aj všetkým animátorom ďakujem za super zorganizovaný tábor. Museli ste mať všetko premyslené do posledného detailu, že deti ani nemali čas sa nudiť a ani smútiť za rodičmi, vždy ste mali pre ne pripravené aktivity.

Ako som Vám už pri prihláške písala, dcéra je taká viac hanblivá, nie je moc zvyknutá byť s deťmi (okrem tých v škole), keďže v dedine kde bývame deti nepozná, čiže mala som trocha obavy, ako to tam zvládne, či nebudeme musieť ísť za pár dní pre ňu, ale dcéra bola po príchode domov nadšená.

Veľmi sa jej u Vás v tábore páčilo J A užila si ho naplno, až na tie problémy, čo mala s kolenom – dúfam, že to nebola pre animátorov veľká príťaž (spadla deň pred odchodom na tábor a tu sa jej tá noha nejako podlomila, tak potom troška vo všetkom zaostávala – ale našťastie všetko je OK, lekárom skontrolované, len to musí troška odpuchnúť).

A aj to ste veľmi dobre spravili, že ste deťom zobrali telefóny, aspoň im nebolo smutno za rodičmi a hlavne sa bavili medzi sebou.

ĎAKUJEM ZA VŠETKO J

 

Dúfam, že o rok sa zasa stretneme pri nejakom z Vašich táborov J

 

 S pozdravom

Jirsová

 

Dobrý den, Filip přijel opět nadšený z tábora. Děkuji za skvělou organizaci a nadšení, které tomu všichni dáváte. Přeji pěkný den.
Ševčíková
 

Dobrý den, fotečky moc vydařené 🙂👍. Natálka byla z tábora moc nadšená a příští rok chce jet znova. Moc děkuji za super tábor jste šikovní 👍.
 

Dobrý den, paní ředitelko,
děkuji Vám, že jste zařídila pro náš dětský den lučištníky. Byli 
výborní, patří jim za práci velké poděkování.
S pozdravem
Petr Očadlík
ředitel MŠ  a ZŠ Březová

FOTBALOVÝ TURNAJ
Dobrý den,
chtěl jsem vyjádřit poděkování za možnost účastnit se fotbalového turnaje organizovaného Vaším nízkoprahovým zařízením Tunnel. Tato akce se nám velmi líbila nejen díky krásnému počasí, ale také organizací, výběrem účastníků. Upřímně, když jsem viděl na úvod nastoupené týmy, zejména teenagerů tak jsem si řekl, to bude mela. Ale vše bylo OK, zkušený tým Vašich spolupracovníků to zvládnul na jedničku. Připravené občerstvení bylo neméně příjemné. Třešničkou na dortu byly samozřejmě ceny, které nás mile překvapily, ale hlavně oceněné.
Tak ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci.
S přáním příjemného odpoledne
 
Bc. Ivo Vaněček
Elim Opava o.p.s.

AKADEMIE SVČ K 60. VÝROČÍ OD ZALOŽENÍ
Dobrý den,
chtěla jsem Vám poděkovat, dnešní den byl opravdu úžasný, program kroužků a odpolední program dětí. 
Bylo to úžasné, škoda malé účasti rodičů, odvedli jste skvělou práci.
Děkuji Vám od srdce
 
Kovarčíková

 


Dobrý den paní Medunová,

prosím o rezervování místa pro Kryštofa na obě akce. (nebo jestli mám volat, dejte vědět, děkuji). Moc díky za takové nabídky pro děcka!

Také chci vám i vašim kolegům moc poděkovat za celý minulý týden a nabitý program. Kryštof byl hrozně moc spokojený a nadšený a já si velmi vážím práce, co děláte pro děti! Ještě se nenašla jediná akce, co by Kryštof spokojený nebyl 🙂

Doufám, že se vám všem v SVČ dostane více ocenění od veřejnosti, rodičů i města 😉

Díky moc a moc zdravím

N.Kočíb Černá

 

Paní Medunová dobrý den,
moc bych Vám chtěla poděkovat za to, jak se dětem věnujete. Kryštof chodí do KaMeRy rád a vrací se nadšený. A věci, co v kroužku vznikají jsou super.Děcka jsou šikovné a vídím, že Vy je směřujete správným směrem.
Ještě jednou děkuji za nás rodiče a fandím 🙂
S pozdravem N.Černá

Dobrý den paní Medunová
Moc Vám děkujeme za poskytnuté prostory ve Vašem zařízení. Natáčení dopadlo výborně a film máme téměř dotočen. Premiéru plánuji na podzim 2018 a rádi Vás pozveme.
Přeji hezký den  Pavel Vaňásek

Vítkovská lávka 2017
Dobrý den, do Vítkova.
Za Katapult revival Znojmo, bych Vám chtěl velmi poděkovat, za laskavé přijetí,skvělou organizaci a velmi kvalitní zvuk na našem koncertním vystoupení u Vás na Vítkovské lávce.
Děkujeme za pozvání,a snad jsme Vás i návštěvníky této a akce potěšili  a nezklamali.Odjížděli jsme s pocitem, že jsme poznali báječné lidi se srdíčkem na dlani.
Za Katapult revival Znojmo
dědek Váňa

Reakce na Velikonoční prázdniny s Penny partou :
 – Pridavam se dceři se taky moc líbilo a přiště jde zase. 🙂 dekujeme za vaše akce pro děti,je to moc dobrà věc hlavně když musi rodiče pracovat. (Gabriela Řeháčková)
– Díky za fajn prázdninový den. Ondrovi se moc líbilo. (Šárka Trnková)
– Děkujeme za povedený prázdninový den. Kubík se vrátil nadšený a chce jít do SVČ na prázdniny zas. (Michaela Kaspříková)
– Musím se taky přidat a poděkovat, zbynda byl též nadšený. (Veronika Žídková)

Reakce na II. reprezentační ples SVČ Vítkov:

Dobrý den paní Medunová,

dovolte mi Vám touto cestou poděkovat za vydařený ples, jenž proběhl uplynulý víkend. Akce byla vydařená, skvěle jsem si zatančil, program bohatý, pitivo za důstojné ceny a fotograf – prostě profesionál. Celkově prostě paráda.

 
Miroslav Ondřej
 
P.S.: Příští rok se velmi rádi zúčastníme i s partnerkou.

Reakce na zveřejněnou reportáž Regionální veřejné fórum Stěbořice, listopad 2016

– Dobrý den,

Děkujeme za reportáž, jste velice šikovní,

Je to supr, jak ty děti válejí….

Petr Chroust

Dobrý den paní ředitelko,

moc děkujeme,  ještě chvíli a budou z Vašich reportérů televizní hvězdyJ.

Vyřiďte jim naši obrovskou pochvalu, která patří samozřejmě i Vám.

Hana Švarcová

Na vítkovsku, které je neodmyslitelnou součástí MAS Opavsko, nám mladé a velmi nadějné reportéry vychovává Středisko volného času Vítkov, příspěvková organizace. Klub KaMeRa jsme pod vedením paní Šárky Medunové pozvali také na společné veřejné fórum Zdravého regionu Opavsko. A právě díky těmto dětem vznikla parádní reportáž, kterou můžete zhlédnout níže 🙂
Ohodnotit práci dětí můžete zdviženým palcem
 
Ing Jiří Krist, předseda MAS Opavsko

PODĚKOVÁNÍ (12. 8. 2016)

Dobrý den,
děkuji za zaslání odkazu, fotečky jsou hezké. Kačka je z tábora nadšená, už plánuje, že příští rok pojede zase, pokud by se nějaký podobný konal:-):-).
Ještě jednou děkuji, přeji hezký zbytek prázdnin.

Stáňa Štěpánová

PODĚKOVÁNÍ (11. 8. 2016)

Dobrý den,

chtěla bych Vám ještě jednou za dceru Magdalénku Zahradníkovou  moc poděkovat za krásně strávený týden. Přijela velice spokojená. A na otázku jestli si našla nějaké kamarádky, a jestli má od nich adresy, aby jim mohla napsat….tak mi odpověděla že za rok se zase tam uvidí :-)

Tak že moc Vám celému kolektivu tábora děkuji,ale taky celému Vašemu středisku  ve Vítkově  za práci jakou děláte pro děti.

Přeji příjemný den Magda Palmeová

PODĚKOVÁNÍ (09. 8. 2016)

Dobrý den paní Medunová,

ráda bych vám poděkovala, týden na vaší základně byl skvělý, děti byly nadšené ze všeho, co pro ně bylo připraveno, vedoucí si to také užívali. Jídlo i ubytování bezvadné, krajinou jsme byli nadšeni.

Poděkování patří panu Jakubcovi i ostatním, kteří se o nás starali a vyhověli každému našemu přání.

Doufám, že i vám se u nás líbilo.

S pozdravem

Stáňa Jírovcová, DDM Veselí nad Lužnicí

PODĚKOVÁNÍ (13. 6. 2016)

Dobrý den paní ředitelko,

chtěl bych Vám moc poděkovat za páteční práci Vašeho zaměstnance pana Matušky. Velmi přispěl k dobrému výsledku celé akce, předejte, prosím, poděkování i jemu. Těším se na další spolupráci.

 

S pozdravem

 

Mgr. Pavel Piskovský

ředitel školy

 

Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvková organizace

Melč 192

747 84 Melč

 


 

Den bez úrazů

Dne 9. 9. 2015 jsme s dětmi absolvovali DEN BEZ ÚRAZŮ, který pro nás uspořádalo SVČ Vítkov. Naše cesta započala autobusovým přesunem na místo určení. V městském parku ve Vítkově již bylo vše připraveno k dopolednímu programu pro děti. Na samém počátku byli žáci rozděleni do menších skupinek, ve kterých plnili jednotlivé úkoly. Každá skupinka dětí zastávala určitou roli účastníků silničního provozu – cyklisti, chodci, jezdci na koloběžkách. Úkoly na stanovištích byly přizpůsobeny věku dětí a vystihovaly nejdůležitější informace týkající se nejen bezpečnosti, ale i dopravní výchovy. Po splnění zadaných úkolů byly děti, za jejich úspěšnost, obdarovány plody kouzelného stromu
– bonbóny. Poté jsme se přesunuli do SVČ, kde jsme se všichni, po namáhavém programu, posilnili svačinkami z domova. Jelikož nám zbyla chvilka volného času, využili jsme pohostinnosti místního střediska a strávili ji hraním her či kreslením. Před odchodem na autobus a cestou domů jsme s dětmi zhodnotili společně prožité dopoledne.

…ale úsměv na tvářích žáčků hovořil za vše.

Michaela Knoppová


 

lavka2015

 

PODĚKOVÁNÍ (31. 3. 2015)

Dobrý den paní ředitelko.

 Včera jsme vrátili gymnastický koberec zapůjčený na akci Noc s Andersenem a moc děkuji za možnost jej ze Sokolovny převézt J.

 Taky spolupráce s Michalem Matuškou byla úžasná a bez problémů.

 Takže ještě jednou DĚKUJI a těším se třeba na další spolupráci,

 Martina Šostá

knihovnice MK Vítkov

 

PODĚKOVÁNÍ (20. 2. 2015)

Vážená paní Medunová,
velmi Vám děkuji za zprostředkování rozhovoru. Musím uznat, že záznam je velmi pěkně sestříhaný, klobouk dolů…
Děkuji Vám i mladé paní reportérce.
S pozdravem a přáním mnoha úspěchů
Vít Mužík

REAKCE NA VÍKENDOVÝ VÝMĚNNÝ POBYT V KLOKOČOVĚ (21. 9. 2014)

Dobrý den, moc děkuji za odkaz :-), je super. Holky byly z celého pobytu nadšené, stejně tak jako z tábora. Moc Vám děkuji za vše, co pro naše děti děláte! Nesmírně si toho vážím. Včera celý den štěbetaly o všem, co se dělo, o návštěvě televize, o kamarádech z Vrbového, o aktivitách. Jsem šťastná, že i ve Vítkově mají možnost zažít (díky Vám) podobné akce.

Krásný den a spoustu energie do dalšího :-), Martina Šostá

 

PODĚKOVÁNÍ (28. 8. 2014)

Dobrý den,
ráda bych touto cestou vyjádřila své díky pedagogům, kteří se podíleli na přípravě a průběhu příměstského tábora – Malý táborník. Stejně jako v loňském roce prožily děti díky vhodně zvolenému programu a péči pedagogů nezapomenutelný týden plný zážitků. Děti rovněž potěšil prázdninový týden (14.-.18.7.2014), kdy díky příjemnému počasí mohly v doprovodu pedagogů SVČ denně navštěvovat koupaliště. Díky aktivitám, které jste pro děti během prázdnin připravili, se děti těší všechny další akce, které pro ně v budoucnu připravíte.
Ještě jednou děkuji.

S pozdavem
Hruboňová Silvie

Vítkovská lávka 2014článek zpravodaj

nocovanirommisssvč-kabatek

pololetky

svetlusky

strasparty