Vítáme Vás na webových stránkách SVČ Vítkov, p.o.. Přihlašování do kroužků na školní rok 2020/21 je stále spuštěno. Současná situace není pro nikoho z nás lehká, doufáme, že se s Vámi všemi již brzy budeme moct setkat nejen v kroužcích, ale i na našich akcích. Je pro nás důležité, abyste děti i nadále do kroužků přihlašovali a podpořili tak naši činnost hlavně v nadcházejícím po Covidovém období.

Mladí hasiči

Již druhým rokem působí pod Střediskem volného času, p. o. dva kroužky Mladých hasičů (mladší a starší) a za tu dobu se mohou pochlubit výbornými výsledky!

Uzlové závody 31. 1. 2015

Naši mladší hasiči vyhráli za družstvo 2. místo. V jednotlivcích vyhrál Patrik Mlčák 1. místo a David Kloss 3. místo z 23 soutěžících! Starší suverénně vyhráli a pak v jednotlivcích pobrali všechna první tři místa. Adam Bryndač vyhrál 1. místo, Erik Ontkóc 2. místo a moje Zuzka Krejčí 3. místo z 28 soutěžících. Na 4. místě byl Láďa Šustek taky z Vítkova. Já myslím, že výsledek víc než perfektní 😀 😀 😀 !!!

 

Hry Plamen v Leskovci 11. 10. 2014

naši mladí hasiči v obou kategoriích vyhráli 1. místo!!! Mladší zvítězili ze šesti družstev a starší zvítězili z devíti družstev. Za odměnu je čekala sladká odměna, do kroužku jsem jim donesla dort, který jsem nechala upéct. Připojuji fotky tedy i s dortem 🙂

NZDM

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež
a Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi
Přejít na NZDM

SASRD

Sociálně aktivizační služby pro rodiny
s dětmi Tunnel Vítkov
Přejít na SASRD

ODBĚR AKTUALIT

Nenechte si ujít žádný kroužek, událost a aktualitu!