příspěvková organizace
  
  

2. ROČNÍK SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM ÚTOKU O VÍTKOVSKÉHO SOPTÍKA

 Přehled LT 2016Kolozávod jarní 5leták ZOO 2Den dětí 2016 (1)

 

 


 Plakát pro tisk


Nabídka zájmových útvarů pro školní rok 2015/2016

 
VěkDenČasMístoCenaVedoucíKontakt
Badminton I. a II.10 - 15 letpo, pá14:00 - 15:30Sokolovna - velká300,-Věroslava
Dubová
737 782 429
Basketbal I. a II.6 - 15 letčtvrtek16:00 - 18:00Sokolovna - velká400,-Pavel
Bačkovský
705 215 474
Cykloturistický10 - 15 letúterý16:00 - 17:30SVČ200,-Jiřina
Černá
731 950 636
Divadelní I.15 - 22 letneděle14:30 - 16:30SVČ350,-Pavel
Vaňásek
608 444 722
Divadelní II.
Quo Vadis
12 - 22 letsobota10:00 - 12:00SVČ200,-Michal
Škrobánek
732 469 323
Florbal - ml. chlapci8 - 12 letpátek14:00 - 15:30ZŠaG - velká tělocvična300,-Petr
Molek
603 219 936
Florbal - st. chlapci12 - 15 letstředa14:00 - 15:30ZŠaG - velká tělocvična300,-Petr
Molek
603 219 936
Florbal - děvčata10 - 15 letčtvrtek14:00 - 15:30ZŠaG - velká300,-Petr
Molek
603 219 936
Free Running10 - 22 letúterý
pátek
15:30 - 17:00
16:30 - 18:30
ZŠaG - velká
Sokolovna - malá
600,-David
Studený
731 950 636
Gymnastika6 - 10 letúterý14:00 - 15:00Sokolovna - velká1 600,-Martina
Bendová
737 858 000
Hudební teorie13 - 16 letstředa14:00 - 15:30NZDM Tunnel200,-Jiřina
Černá
731 950 636
Karate I.6 - 12 letstředa16:00 - 17:30tělocvična, SŠ Opavská ul.500,-Petr Dobeš731 950 636
Karate II.9 - 15 letpátek15:30 - 17:00Sokolovna - velká500,-Bohumil Hruboň731 950 636
Keramika7 - 19 letstředa14:30 - 16:00SVČ500,-Květuše
Skurková
604 357 609
Keramika Větřkovice6 - 10 letúterý13:00 - 14:30ZŠ Větřkovice500,-Květuše
Skurková
604 357 609
Klub KaMeRa8 - 18 letstředa14:00 - 16:00SVČ - MMU300,-Šárka
Medunová
605 551 136
Fotbalová školička4 - 6 let16:00 - 17:30tělocvična, SŠ, Opavská ul.400,-Jan
Mikula
602 712 631
Kopaná přípravka
ml. a st.
7 - 10 letpondělí
středa
16:30 - 18:30
16:30 - 19:00
hřiště, sokolovna400,-Leoš
Zouhar
603 754 830
Kopaná - ml. žáci10 - 12 letčtvrtek14:00 - 16:00hřiště, sokolovna400,-Daniel
Moravec
724 001 632
Kopaná - st. žáci12 - 15 letpátek16:30 - 18:00hřiště, sokolovna400,-Miroslav
Týn
731 325 661
Lezení na um. stěně I.7 - 15 letstředa15:30 - 17:00ZŠaG - malá400,-Adéla
Pustějovská
773 479 544
Lezení na um. stěně II.7 - 15 letpátek15:30 - 17:00ZŠaG - malá400,-Adéla
Pustějovská
773 479 544
Line Dance7 - 15 letpátek14:00 - 15:30Sokolovna - malá300,-Kateřina
Mikulová
775 145 953
Lukostřelba8 - 15 letúterý15:00 - 16:30Sokolovna, střelnice300,-Michal
Matuška
734 540 176
Malý výtvarník5 - 7 letčtvrtek15:00 - 16:30SVČ - výtvarka400,-Květuše
Skurková
604 357 609
Mažoretky ml.6 - 8 letpondělí
čtvrtek
16:30 - 18:00
15:30 - 17:00
ZŠaG - malá750,-Marie
Potočárová
731 054 570
Mažoretky st.8 - 15 letpondělí
čtvrtek
17:00 - 18:30
16:30 - 18:30
ZŠaG - malá750,-Marie
Potočárová
731 054 570
Mixed Dance8 - 10 letstředa15:00 - 16:30Sokolovna - malá300,-Klára
Ligocká
737 782 429
Mladí hasiči I.6 - 15 letpondělí16:00 - 18:00ZŠaG - velká200,-Martina
Krejčí
723 980 888
Mladí hasiči II.6 - 15 letpondělí16:00 - 18:00ZŠaG - velká200,-Jiří
Ondrášek
723 980 888
Modelářský6 - 10 letúterý13:00 - 14:30ZŠ Větřkovice300,-Josef
Jakubec
606 853 569
Počítačový zábavný6 - 15 letpondělí14:00 - 15:30SVČ - MMU350,-Jiřina
Černá
731 950 636
Práce s fimo hmotou,
enkaustika, výroba šperků
9 - 15 letpátek14:00 - 16:00SVČ - výtvarka300,-Květuše
Skurková
604 357 609
Programování8 - 15 letpondělí15:45 - 17:15SVČ - MMU350,-Jiřina
Černá
731 950 636
Přírodovědný6 - 13 letúterý14:30 - 16:00SVČ, terén300,-Jiřina
Černá
731 950 636
Rybářský9 - 15 letčtvrtek15:00 - 16:30SVČ350,-Josef Vejvoda737 450 847
Stolní tenis9 - 18 letúterý16:30 - 18:00Sokolovna - velká350,-Michal
Drimaj
737 553 014
Střelecký8 - 15 letstředa14:00 - 16:00Sokolovna - velká350,-Michal
Matuška
734 540 176

 

Stáhnout (PDF, 131KB)


 

externisté inzerát