UKONČENÍ SEZÓNY 2021/22 HASIČSKÉ LIGY ČTYŘ OKRSKŮ

Mladí hasiči Vítkov se zúčastnili také letos Ligy čtyř okrsků. Poslední závod sezóny se konal v sobotu 11. 6. 2022 na fotbalovém hřišti v Jančí. Tentokrát se soutěžilo v požárním útoku. Jelikož máme malý počet dětí spadající do kategorie mladších žáků, vytvořili jsme dvě družstva starších žáků. Přičemž jedno bylo v velké části tvořeno mladšími hasiči. Obě družstva podala krásný výkon a předvedla povedené útoky. Možnost poměřit své síly dostali také naši dorostenci, kteří se utkali proti dorostencům z Jančí. Z důvodu rozpojení B-čkového spoje, nemohli být s výsledným časem spokojeni, ale útok se podařilo dokončit, a to je hlavní – nevzdávat se. 

Při konečném nástupu všichni napjatě sledovali jak dopadne celkové vyhlášení. Naše družstvo mladších žáků skončilo na druhém místě a starší žáci s velkou slávou obhájili první místo v Lize a domů dovážejí putovní pohár.

S některými staršími žáky se již pomyslně rozloučíme, jelikož se věkově posunuli do kategorie dorostenců. Dorostenci nám zase dorůstají do mladých mužů. Budeme rádi za doplnění našeho kolektivu. Přijímáme zájemce se zápalem pro kolektivní sport. Po prázdninové pauze budou opět probíhat tréninky v pondělí odpoledne na hasičském hřišti.

Kamila Orlíková

NZDM

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež
a Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi
Přejít na NZDM

SASRD

Sociálně aktivizační služby pro rodiny
s dětmi Tunnel Vítkov
Přejít na SASRD

ODBĚR AKTUALIT

Nenechte si ujít žádný kroužek, událost a aktualitu!