MIX DANCE A DANCEUP NA SOUTĚŽÍCH

V průběhu jara se taneční skupina DanceUp zúčastnila několika soutěží. V soutěžích Czech Dance Tour a Czech Dance Masters se jim podařilo probojovat až do republikových kol. Bohužel, kvůli nemoci se republikového kola děvčata nezúčastnila. Druhým místem na mistrovství Moravy v Brně a medailovými výsledky letošní taneční sezóny byly nominovány WDA světovou taneční asociací na světový taneční šampionát do Budapešti.

Jak taneční skupina DanceUp, tak i Mix Dance se zúčastnily pohárové soutěže Tanec Fokus v Novém Jičíně. Kde v kategorii MINI obsadila děvčata 5. místo a v kategorii Děti 3. místo, naše juniorky byly na 4. místě.

V neděli 12. 6. 2022 se taneční skupina Mix Dance vydala na soutěž Orlovský pohárek. Soutěžili jsme v kategorii mini a děti. Děvčata zatančila sestavy bez větších chyb, ale stále je vidět, že většina z nich vystupuje letos poprvé. Věříme, že účast na soutěžích postupně dodá děvčatům sebevědomí a zkušenosti potřebné k zlepšování svých výkonů. Jsme velice rádi, že máme na tanečních soutěžích již pokryté věkové kategorie od mini, přes děti až po juniorky. Vnímáme velký zájem ze strany rodičů o taneční kroužky a budeme se snažit jej uspokojit. Právě rodičům patří velký dík za podporu dětí v tomto směru, dovoz na soutěže a také připravování děvčat před vystoupením.

V neposlední řadě také děkujeme trenérkám, jelikož si uvědomujeme, že tento kroužek přináší velkou přípravu – od vymýšlení sestav, přes shánění kostýmů až po víkendové soutěžení.

NZDM

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež
a Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi
Přejít na NZDM

SASRD

Sociálně aktivizační služby pro rodiny
s dětmi Tunnel Vítkov
Přejít na SASRD

ODBĚR AKTUALIT

Nenechte si ujít žádný kroužek, událost a aktualitu!