příspěvková organizace
  
  

Klub KaMeRa

 

Klub KaMeRa, je pro děti a mládež ve věku od 9 do 22 let a jeho cílem je naučit děti prezentovat sami sebe, svět kolem sebe, své spolužáky, školu, volnočasové aktivity nejen svýma očima, ale také s trochou profesionality.

Dnešní mládež se potýká s nedostatkem mluveného slova, málo čtou, a proto jim dělá problém vyjádřit se, sdělit své zážitky či vědomosti ostatním. To vše se budeme učit v mediálním kroužku, kde si každý najde své místo v různých rolích – reportér, fotograf, kameraman, novinář, …

Ke Klubu KaMeRa bude již neodmyslitelně patřit Nadace OKD, která nám k rozjezdu přispěla pěknou startovací částkou 108 200,- Kč, za kterou jsme si pořídili pomůcky pro tvorbu mediálních výstupů, které budeme prezentovat na webových stránkách SVČ. nokd_logo_claim_horizontalni-1

Z nadačních peněz bylo nakoupeno: digitální kamera, stativ, software pro střihání videí, bezdrátový mikrofon, promítací plátno, dataprojektor a počítač s LCD obrazovkou.

Kroužek je každý čtvrtek od 14,30 do 16,30
Pokud ti je 9 a více let, bavila by tě práce se střihovým programem, natáčením , moderováním či reportérstvím, přijď za námi a dovíš se  informace o natáčení reportáží, besed, rozhovorů a spousty jiných věcí z oblasti médií.